www.stylizacjadomi.zor.pl

Stylizacja paznokci - Zgierz

Co to jest MANICURE HYBRYDOWY? | Rodzaje Manicure | Rodzaje Pedicure | Zabiegi parafinowe | JAK DBAĆ O PRZEDŁUŻONE PAZNOKCIE?? | MAKIJAŻE |

Co to jest MANICURE HYBRYDOWY?

 
Co to jest MANICURE HYBRYDOWY?
Manicure hybrydowy (nazywany również manicure Shellac, Gelish) -to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na regularną pielęgnację dłoni. Nakładany jest jak lakier, a wytrzymały jak żel.

Od zachodu do wschodu słońca...
Niezależnie od tego czy wybierasz się na imprezę na plaży, na ekskluzywny rejs, czy spacer promenadą - nowe żele hybrydowe będą stanowić doskonałe uzupełnienie letniej nocy.

ZALETY:
- TRWALY KOLOR (nie blaknie, nie ściera się, nie odpryskuje)
- LŚNI!CY POLYSK (utrzymuje się do 3 tygodni)
- KRóTKI CZAS APLIKACJI  (około 25 minut)
- BEZPIECZNY DLA NATURALNEJ PLYTKI
(płytka jest delikatnie zmatowiona)
- UTWARDZA SIę OD RAZU W LAMPIE UV (nie trzeba czekać, aż wyschnie)
- USUWANIE LAKIERO-—ELU TRWA ZALEDWIE KILKA MINUT (około 10 minut)


MINUSY:
- PAZNOKCIE MUSZ! BYć TROSZKę ZAPUSZCZONE 2-3mm (na paznokciach bardzo krótkich lakiero-żel może się trzymać, lecz nie do wszystkich osób jest to regułą)
- NIE ZALECA SIę NAKLADANIA LAKIERO-—żelu NA OSLABIONĄ BARDZO WĄTŁĄ PLYTKę PAZNOKCIOW! (lakiero-żel nie utwardzi płytki na tyle, aby się nie łamała)
- NIE ZALECA SIę PRZED SAMYM ZABIEGIEM SIę WYCINANIA SKóREK (można tylko wykonać manicure biologiczny czyli odsunięcie skórek)
- NIE WOLNO PRZED ZABIEGIEM MOCZYć PAZNOKCI W WODZIE, ANI STOSOWAć PREPARATóW ZMIęKCZAJ!CYCH SKóRKI (lakiero-żel może się zapowietrzać i odpryskiwać)
- PO ZALO—ENIU LAKIERO-—ELU NIE WOLNO U—YWAć ZMYWACZY DO PAZNOKCI Z ZAWARTOŚCIĄ ACETONU (aceton, może naruszyć konstrukcję i osłabić żel hybrydowy)
Tagi: Tipsy Frencz (malowany kolorowym żelem+kamuflaż) Zgierz, Tipsy żelowe + Lakier hybrydowy Zgierz, Manicure hybrydowy jednolity kolor Zgierz, Pedicure frezarkowy (podologiczny) + malowanie Zgierz, Pedicure frezarkowy + Lakier hybrydowy na stopy Zgierz, Makijaż okolicznościowy Zgierz, Manicure hybrydowy ombre Zgierz, Manicure hybrydowy french Zgierz, Manicure klasyczny Zgierz, Manicure VINYLUX Zgierz, Usunięcie hybrydy przy założeniu NOWEGO lakieru (dla STAŁYCH klientów GRATIS) Zgierz, Usunięcie hybrydy + manicure Zgierz, Uzupełnienie paznokci/odnowa jednolity kolor Zgierz, Uzupełnienie paznokci/odnowa ombre/french Zgierz, Zdobienie paznokci, cena za jeden paznokieć Zgierz, Cyrkonie Swarovski (cena zależna od wielkości cyrkonii) Zgierz, Regulacja brwi Zgierz, Henna + regulacja brwi Zgierz, Henna rzęs, brwi + regulacja Zgierz, Wosk (wąsik, broda) Zgierz, Stylizacja paznokci Zgierz
Strona jest częscia serwisu: www.moja-kosmetyczka.pl, Polityka prywatnosci